Mishovy šílenosti

Napsal Ivanna (») 28. 7. 2016 v kategorii NÁZORY, přečteno: 560×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineeuzs.jpg

   Hned jako první bych chtěla říct, že pokud urážíte Mishu, míříte na špatný terč. Už dlouho totiž není tajemstvím, že jeho videa vymýšlí brácha a Misha je jen herec. ...ostatně, vážně jste si mysleli, že že celý Minecraft song je práce devítiletého dítěte? Ano? Tak se na to video podívejte znovu :-) Od záběrů, přes slova až po střihy.

   A druhá věc je to, že většina z vás ho chce vyhodit z Youtube - ale co proto děláte? Dáváte mu dislajky, píšete jeden hnusný komentář za druhým... Víte čeho tím docílíte? Touto aktivitou jeho video dostanete do 'Trendů' a uvidí ho ještě více lidí. Více lidí znamená víse zhlédnutí, více zhlédnutí větší výdělek a větší výdělek je větší motivace. Větší motivace pak zajistí více videí, více videjí další aktivitu a tak pořát dokola. Jednoduše je to začarovaný kruh, který hejtři nevědomky stále zrychlují.

  Většina z vás by mě možná právě teď nejraději ukamenovala, ale tohle je prostě něco, co jsem vám napsat musela. Celé je to o závisti ačkoli si to nikdo nechce přiznat. Zamyslete se nad tím a napište mi do komentářů, co si o tom myslíte vy :-)

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Bookworm-cz.blogerka.cz | 5.8.2016 08:54
Úplně s tebou souhlasím...
Sama na něj nekoukám, ale urážet ho? Hejtovat?
Na takovou úroveň bych se nikdy nesnížila. Podle mě, když se vám něco nelíbí, tak na to nekoukejte!


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a třináct